Biblioteka

Šiandieninė mokyklos biblioteka – informacinis centras, mokymo ir mokymosi vieta su modernia technine baze, su savo informaciniais fondais ir veikla, sudarančia sąlygas bendruomenės tobulėjimui, jos informacinės kultūros ugdymui, kūrybai, džiaugsmingam ir maloniam mokymui ir mokymuisi.

Bibliotekininkė Jūratė Plaktonytė

Darbo laikas:
PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienis

Pietų pertrauka

Pietų pertrauka

Bibliotekoje tvarkomi, saugomi, į namus išduodami spaudiniai.

Yra kompiuterizuota darbo vieta bibliotekininkui, 5 kompiuterizuotos darbo vietos mokiniams, mokytojams, mokyklos darbuotojams, mokinių tėvams, 1 spausdintuvas – kopijavimo aparatas.

Mokyklos bibliotekos fondas vedamas į kompiuterinę programą „TAMO“.

Bibliotekos stende organizuojamos naujienų ir teminės parodos, pažymimi rašytojų, poetų jubiliejai, valstybinės šventės, eksponuojamos mokinių piešinių parodos.

Bibliotekoje nuolat skelbiama informacija apie gautą naują literatūrą bibliotekos parodoje „Naujos knygos“. Bibliotekoje vedamos popietės, konkursai, netradicinės pamokos, kurių metu  plėtojamas IKT ir kitų informacijos šaltinių panaudojimas.

JONAVOS R. BUKONIŲ MOKYKLOS DAUGIAFUNKCIO CENTRO APRŪPINIMO BENDROJO LAVINIMO DALYKŲ VADOVĖLIAIS, JŲ KOMPLEKTŲ DALIMIS, MOKYMO PRIEMONĖMIS IR LITERATŪRA TVARKOS APRAŠAS 2021

Vadovėlių įsigijimo ataskaita 2023 m.

Vadovėlių ir mokymo priemonių įsigijimo ataskaita 2023 m.

Bibliotekos 2022 metų ataskaita

Vadovėlių įsigijimo ataskaita 2022 m.

Vadovėlių ir mokymo priemonių įsigijimo ataskaita 2022 m.

VEIKLOS BIBLIOTEKOJE

• Šiaurės šalių savaitė 2023 (plačiau skaitykite čia)
  • Baltų literatūros savaitė 2023 (plačiau skaitykite čia)
  • Šiaurės šalių savaitė 2022 (plačiau skaitykite čia)
  • Baltų literatūros savaitė 2022 (plačiau skaitykite čia)
  • Šiaurės šalių savaitė 2021 (plačiau skaitykite čia)
IMG_20211115_093738
  • Projektas "Baltų literatūros savaitė" (plačiau skaitykite čia)
collage 3
  • Šiaurės šalių savaitė 2019 (plačiau skaitykite čia)
collage
  • Kūrybinės dirbtuvės "Mano Helovino filmukas" Mokėmės dirbti su IT technologijomis ir sukūrėme filmuką helovino tematika.
IMG_20191022_102642
  • Akcija "Seku seku pasaką" Vyresni mokiniai persirengė į personažus ir skaitė jaunesniesiems mokiniams pasakas.
IMG_20200226
Viktorina
  • Popietė-improvizacija "Aš - Astridos Lindgren kūrinių herojus" (plačiau skaitykite čia)
                                         improvi