Viešieji pirkimai

Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras - viešieji pirkimai

Jonavos rajono Bukonių pagrindinės mokyklos viešojo pirkimo komisijos darbo reglamentas

Jonavos rajono Bukonių pagrindinės mokyklos supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklės

Supaprastintų mažos vertės viešųjų pirkimų (ataskaita) Registracijos žurnalas 2023 m.

Jonavos r. Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro metinis viešųjų pirkimų planas 2023 m.

Supaprastintų mažos vertės viešųjų pirkimų (ataskaita) Registracijos žurnalas 2022 m.

Jonavos r. Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro metinis viešųjų pirkimų planas 2022 m.

Supaprastintų mažos vertės viešųjų pirkimų (ataskaita) Registracijos žurnalas 2021 m.

Jonavos r. Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro metinis viešųjų pirkimų planas 2021 m.

Supaprastintų mažos vertės viešųjų pirkimų (ataskaita) Registracijos žurnalas 2020 m.

Jonavos r. Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro metinis viešųjų pirkimų planas 2020 m.