Informacija tėvams

LR Vyriausybės 2020 m. gegužės 20 d. Nr. 504 nutarimas DĖL UGDYMOSI ŠEIMOJE ĮGYVENDINIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO

SVARBI INFORMACIJA apie Jonavos rajono savivaldybės tarybos patvirtintus sprendimus:

"Dėl pailgintos dienos grupės paslaugų teikimo Jonavos r. sav. bendrojo ugdymo mokyklose"

"Dėl atlyginimo dydžio už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas, išlaikymą nustatymo ir mokėjimo tvarkos aprašo patvirtinimo"

"Dėl mokinių priėmimo į Jonavos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašo patvirtinimo"

Prašome tėvelius susipažinti su šiais sprendimais.

SVARBI INFORMACIJA DĖL MOKINIO PAŽYMĖJIMO

Rekomendacijos gripo sezono metu

Tėvai sveikatinimo veikloje

70 būdų tėvams įsitraukti į sveikatinimo veiklą

Susipažinkite su socialinės reklamos kampanija „Savižudybių galima išvengti“

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento informacija

Kur kreiptis pagalbos Jonavos rajono savivaldybėje, jeigu vaikas vartoja psichoaktyviąsias medžiagas?

Į mokyklos vidaus tvarkos dokumentus bei mokymo sutartis  įtraukiamas draudimas rūkyti elektronines cigaretes bei jų turėti mokykloje ir jos teritorijoje.

Dėl lengvatų už maitinimą taikymo ikimokyklinio amžiaus vaikams

Dėl rūkymo mokyklose

Patarimai tėveliams, perkant mokyklinę kuprinę ir tinkamą avalynę vaikams

Mokinių kėlimas į aukštesnę klasę