Informacija tėvams

“Tėvų linija” – profesionalių psichologų konsultacijos tėvams (Paramos vaikams centras pradeda naują Lietuvoje iniciatyvą – konsultacijas telefonu tėvams, įtėviams, globėjams pozityvios tėvystės klausimais. Nuo spalio 2 d. kiekvieną vakarą, darbo dienomis 17-21 val., paskambinę nemokamu numeriu 800 900 12, tėvai galės su psichologu pasikonsultuoti jiems rūpimais vaikų auklėjimo klausimais.)

SVARBI INFORMACIJA apie Jonavos rajono savivaldybės tarybos 2017-07-27 patvirtintus sprendimus:

"Dėl pailgintos dienos grupės paslaugų teikimo Jonavos r. sav. bendrojo ugdymo mokyklose"

"Dėl atlyginimo dydžio už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas, išlaikymą nustatymo ir mokėjimo tvarkos aprašo patvirtinimo"

Prašome tėvelius susipažinti su šiais sprendimais.

Organizacija "Paramos vaikams centras", teikianti pagalbą vaikams ir šeimoms

(žr. Pozityvi tėvystėVaikystė be smurto)

Patarimai mažųjų mokinukų tėvams "Kaip sudominti vaikus skaitymu?"

SVARBI INFORMACIJA DĖL MOKINIO PAŽYMĖJIMO

Pakeistas Maitinimo organizavimo ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo

mokyklose ir vaikų socialinės globos įstaigose tvarkos aprašas

Valgiaraščiai 4-7 metų vaikams

Valgiaraščiai 6-10, 11 metų ir vyresniems vaikams

Informacija  dėl el.atsiskaitymų  mokyklos valgykloje naudojant mokinio pažymėjimą

Rekomendacijos gripo sezono metu

Tėvai sveikatinimo veikloje

70 būdų tėvams įsitraukti į sveikatinimo veiklą

Susipažinkite su socialinės reklamos kampanija „Savižudybių galima išvengti“

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento informacija

Kur kreiptis pagalbos Jonavos rajono savivaldybėje, jeigu vaikas vartoja psichoaktyviąsias medžiagas?

Į mokyklos vidaus tvarkos dokumentus bei mokymo sutartis  įtraukiamas draudimas rūkyti elektronines cigaretes bei jų turėti mokykloje ir jos teritorijoje.

Dėl lengvatų už maitinimą taikymo ikimokyklinio amžiaus vaikams

Dėl rūkymo mokyklose

Patarimai tėveliams, perkant mokyklinę kuprinę ir tinkamą avalynę vaikams

Mokinių kėlimas į aukštesnę klasę

Mokinių skatinimo tvarka

Tėvų skatinimo tvarka

Parengiamieji pratimai garsams tarti artikuliacinė mankšta

2017 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.