Naujienos

Žygis „Jonavos r. Laisvės kovų istorija“

2022-05-19

2022 m. gegužės 19 d. vyko rajoninis renginys-žygis „Jonavos r. Laisvės kovų istorija“. Dalyvavo: Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos, Jonavos „Lietavos“ pagrindinės mokyklos ir Jonavos r. Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai ir mokytojai. Aplankėme partizanų žūties vietas Jonavos rajone. Netradicinėje aplinkoje klausėmės Laisvės kovų dalyvės, tremtinės, Sąjūdžio aktyvistės V. Gabužienės atsiminimų apie partizaninį judėjimą, jų išgyvenimus. Malda pagerbėme Laisvės kovotojų atminimą. Sutvarkėme partizanų žūties vietas ir pasodinome gėlės. Šis žygis – gyvoji istorijos pamoka, kurioje supratome, kad didžiuotis tikrai turime kuo.

Vita Montvilienė, istorijos mokytoja metodininkė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.