Zoninėse krepšinio 3x3 varžybose

2024-01-16

Sausio 16 dieną Kauno rajone, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninės krepšinio 3x3 varžybos. Šiose varžybose dalyvavo mūsų vaikinų ir merginų komandos. Merginoms ir vaikinams teko rungtis su  Kauno, Kazlų Rūdos, Šakių, Panevėžio ir Kėdainių rajonų mokyklų komandomis. Merginos žaidė pakankamai gerai, tačiau joms nepavyko pasiekti laimėjimų ir galutinėje įskaitoje jos užėmė 4 vietą.  Vaikinai, žaisdami be keitimų, nepasipriešino stipresniems varžovams ir užėmė 6 vietą. Džiaugiamės suteikta galimybe pasivaržyti su kitų rajonų komandomis nugalėtojomis ir pasisemti patirties krepšinio aikštelėje.

Dainius Bisigirskas, fizinio ugdymo mokytojas