Naujienos

VšĮ “Gerumo rankos” šventėje

2018-12-03

Gruodžio 3 d. VšĮ “Gerumo rankos” jau kelerius metus iš eilės pakviečiančios stovyklauti ir mūsų Bukonių krašto vaikus, šv. Antano parapijoje šventė savo 5-erių metų gyvavimo sukaktį. Į šventę buvo pakviesti ir Bukonių Vaikų dienos centrą lankantys vaikai bei bičiuliai. O jų atvyko net 20. Pradžioje už šią sukaktį dėkojome Dievui Šv. Mišiose, kurias parapijos bažnyčioje aukojo klebonas kun. Tomas, o paskui leidomės po raštine į parapijos salę, kur visų svečių - ir vaikų, ir jaunimo, ir rėmėjų laukė programa, pasirodymai, nominacijos, vaišės ir dovanos. Daug dalykų organizavo jau šios viešosios įstaigos užaugintas jaunimas, savanoriaujantis ne tik čia, bet ir stovyklose. “Gerumo rankų” stovykloje savanorėmis jau tapo ir bukoniškės Justina bei Paulina.

Šventė išties buvo graži, prasminga ir labai dosni.


                                                ses. Pranciška Neringa Bubelytė, dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja

Atgal

 
  2019 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.