Naujienos

Visuotinė profesinio veiklinimo iniciatyva „Šok į tėvų klumpes 2023“

2023-06-02

2023 m. birželio 2 d. 1-8 kl. mokiniai dalyvavo visuotinėje profesinio veiklinimo iniciatyvoje „Šok į tėvų klumpes 2023“. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su įvairių profesijų atstovais ir pasidomėti jų veikla.

1-3 klasių mokiniai keliavo į Bukonių ugniagesių stotį, kur susipažino su ugniagesių profesija, jos ypatumais. Apžiūrėjo transportą, išbandė gaisro gesinimo priemones. Gaisrininkai parodė mokiniams privalomą uniformą, galvos apdangalus. Vaikams patiko pasimatuoti šalmą, patiems išbandyti gesinti vandeniu ir svetingų ugniagesių vaišės.

4 klasės mokiniai lankėsi Bukonių seniūnijoje ir turėjo įdomų pokalbį su Jonavos r. Bukonių seniūnijos seniūnu Arturu Narkevičiumi.

5, 7 klasių mokinai vyko į UAB „Baldai Jums“, korpusinių baldų iš beržo ir ąžuolo masyvo gamybos bendrovę Jonavoje. Įmonės administracijos darbuotoja supažindino su medžio paruošimo technologijomis ir aprodė parduodamų baldų ekspozicijas.

6-8 klasių moksleiviai energingai nusiteikę keliavo į ŽŪB „Auga Lankesa“, kur kartu su įmonės vadovu Sauliumi Drulia ir keliais darbuotojais apvažiavo dirbamus laukus, su agronomu kalbėjosi, kaip reikia padidinti, pagerinti derlių, pasižiūrėjo į šiuolaikines akėčias, aplankė ekologinį vištų ir karvių ūkį. Dabar vaikai žino, kuo skiriasi ekologiški kiaušiniai ir pienas. Nepaisant šalto vėjo, apsilankymą žemės ūkio bendrovėje mokiniai įvertino puikiai.

Nuoširdžiai dėkojame visoms įmonėms, įstaigoms, kurios geranoriškai sutiko priimti mūsų mokyklos bendruomenę pažintinėms ekskursijoms ir kartu dalyvavo iniciatyvoje „Šok į tėvų klumpes 2023“.

 

Irma Rodaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, matematikos ir IT mokytoja

Atgal

 
  2024 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.