Naujienos

Virvės traukimo finaluose

2019-05-17

Gegužės 17 dieną Kvėdarnoje, Šilalės rajono sporto mokyklos stadione vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų finalinės virvės traukimo varžybos. Varžybose dalyvavo 20 komandų. Po burtų traukimo mūsų mokyklos komanda pateko į B pogrupį kartu su praėjusių metų nugalėtojais Šilalės r. Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos sportininkais ir antros vietos laimėtojais Šiaulių r. Meškuičių gimnazijos sportininkais, tad varžytis su šiomis komandomis mums buvo didelis iššūkis ir teko vienodais rezultatais 0:2 nusileisti abiem komandoms, toliau rezultatu 1:1 baigėme traukimą su Kauno r. Babtų gimnazija ir 2:0 įveikėme Klaipėdos r. Dovilų pagrindinės mokyklos sportininkus, taip iškovojome 3 vietą pogrupyje ir patekome į finalinį 16-tuką. Užėmę 3 vietą, susitikome su C pogrupio 2 vietos laimėtojais Kretingos r. Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro komanda ir 0:2 turėjome pripažinti varžovų pranašumą. Taip baigėme savo pasirodymą, galutinėje įskaitoje varžybose užimdami 9-16 vietas. Ačiū bibliotekininkei Evelinai už pagalbą lydint komandą į varžybas.

 

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.