Naujienos

Viktorina „Draugaujame su knyga“

2018-10-26

Spalio 26 d. mokyklos bibliotekoje vyko viktorina „Draugaujame su knyga“, kurioje dalyvavo 2-4 klasių mokiniai. Jiems buvo pateiktos užduotys, susijusios su pasakų knygų veikėjais, knygelių autoriais. Mokiniai susibūrę į mišrias 2 komandas, bandė įveikti visas pateiktas užduotis kuo vikriau. Buvo labai smagu stebėti, kaip puikiai jiems sekasi komandinis darbas. Matyti, jog vaikai tikrai skaito knygeles. Vienos komandos - nugalėtojos neišrinkome, tačiau nusprendėme visi drauge, jog viktorinoje nugalėjo draugystė. Kadangi vaikų laukia savaitė atostogų, paprašiau, jog kiekvienas iš dalyvių pasirinktų po knygelę, kurią skaitys atostogų metu. Mokinukai labai greitai išsirinko po sau mielą knygelę ir pažadėjo perskaityti.

Evelina Aleliūnienė, bibliotekininkė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.