Velykiniame krepšinio turnyre Panoteriuose

2015-03-26

Panoterių P. Vaičiūno pagrindinėje mokykloje vyko tradicinis velykinis krepšinio turnyras. Šiemet jame dalyvavo 6 mokyklų komandos. Mūsų mokyklos 9-10 klasių mokinių rinktinė 5:4 nugalėjo panoteriečius,  13:9 įveikė “Lietavos” pagrindinės mokyklos sportininkus ir savo grupėje užėmę 1 vietą, pateko į turnyro finalą.

Pertraukoje tarp rungtynių vyko tradicinės metimo nuo aikštės vidurio varžybos, kuriose nugalėjo mūsų komandos sportininkas A. Koncevičius. Finale rungtynės su Šveicarijos sportininkais vyko taškas į tašką, tačiau šį kartą sėkmė šypsojosi varžovams, kuriems nusileidome rezultatu 9:12 ir užėmėm II vietą.

Mūsų mokyklos komandai atstovavo: R. Pranskūnas, A. Rakutis, L. Patašius, O. Paškevičius, D. Ostreika ir A. Koncevičius.

D. Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas