Naujienos

„Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018“

2018-03-23

Kovo 19-23 d. visoje Lietuvoje vyko „Vaikų linijos“ organizuojama „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Mokykloje šią savaitę vyko įvairūs renginiai. Pirmadienį mokinių klubas organizavo „Padėkos dieną“. Šią dieną dėkojome vieni kitiems. Antradienį mus aplankė bendruomenės pareigūnė Larisa Paklina ir policijos bičiulis Amsius. Vyresnieji mokiniai susitikime su pareigūne kalbėjosi apie patyčias bei smurtą artimoje aplinkoje. Vėliau tą dieną visi drauge tiesėme gėlėtą „Draugystės taką“ į mokyklą. Ketvirtadienį vyresniųjų klasių mokiniai netikėtu apsilankymu pradžiugino mokyklos ikimokyklinukus bei priešmokyklinukus. Susitikimo metu mažuosius aplankė ir keistas svečias – voriukas, kuris pasakojo mažiesiems, kaip gera turėti draugų. Vėliau voriukas pakvietė savo pagalbininkus, 8 klasės mokinius, kurie padėjo kiekvienam vaikui pasigaminti šypsenėlę. Visą šią savaitę vyko klasės valandėlės „Draugiškas, pagarbus bendravimas“. Tradiciškai kiekviena klasė rinko draugiškiausią mokinį. Penktadienį „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ baigiamajame renginyje buvo apdovanoti draugiškiausi mokiniai. Draugiškiausieji šiemet gavo ypatingas dovanas – draugiškiausio mokinio 2018 ženkliukus bei rašiklius, kuriuos įsteigė Bukonių seniūnija.

Draugiškiausieji 2018 metų mokiniai:  

IUG – Gabija Vaitekauskaitė, PUG – Gabija Rimaitė, 1 kl. – Iveta Vaičiulytė, 2 kl. – Agnė Bartošiūtė, 3 kl. – Domantas Petraitis, 4 kl. – Paula Kunigėlytė, 5 kl. – Linas Ragauskas, 6 kl. – Aimandas Liaudanskas, 7 kl. – Lukas Koncevičius, 8 kl. – Revaldas Vienažindis, 9 kl. – Vykintas Kurmelis, 10 kl. – Lukas Vienažindis.

 

Jolanta Vilkaitė, socialinė pedagogė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.