Naujienos

Vasaros stovyklos ,,Mozaika“ įspūdžiai

2017-06-09

Sugrįžusi vasara atneša ne tik saulę ir šilumą, bet ir gerą nuotaiką, norą džiaugtis gyvenimu, užsiimti mėgstama veikla. Sportinė – meninė  stovykla ,,Mozaika“ pakvietė PUG-7 klasių  vaikus ir mokinius atostogas išnaudoti turiningai, išbandyti naujas veiklas ir užsiimti dar neatrastais dalykais.

Birželio 1 – 9 dienomis stovyklautojai atliko įvairius meninius darbus, gilino  piešimo įgūdžius, rungtyniavo, varžėsi ir kitaip savo jėgas išbandė įvairiose sportinėse rungtyse bei varžybose. Stovyklos dalyviai taip pat rinko draugiškiausią stovyklautoją. Jais tapo 4 klasės mokinė Andrėja Smailytė ir 6 klasės mokinys Lukas Koncevičius. Stovyklautojai parengė stendą ,,Mano vasaros stovyklos įspūdžiai“, kuriame aprašė savo įspūdžius bei emocijas.

Už produktyvų darbą stovykloje dėkojame puikiam pedagogų kolektyvui ir šauniems stovyklautojams.  Visiems  linkime puikios ir įsimintinos vasaros.

  

Milda Bernotienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė

Atgal

 
  2017 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.