Naujienos

Vasaros atostogas pasitikome Paberžėje

2017-06-09

Jau devintąjį kartą mokyklos valančiukai, maironiečiai, menų būrelio vaikai vasaros atostogas pasitinka Kėdainių rajone esančioje Paberžėje.

                      Savaitė, praleista stovykloje, pasak pačių mokinių, prabėgo nepastebimai. Turbūt dėl to, kad kiekviena diena buvo vis kitokia. Visų pirmą, mūsų mokiniai buvo labai kūrybiški: tapė Paberžės apylinkes ir dekoravo jose rastus akmenėlius, maironiečiai skaitė ir kūrė eiles, rengė įvairius vaidinimus, valančiukai parengė daug vaizdinės medžiagos, raginančios būti sveikiems ir be žalingų įpročių. O kur dar pačių stovyklautojų vakarais rengiamos programos prie laužo, įvairūs protmūšiai, viktorinos, geriausių stovyklautojų rinkimai. Dėkojame ir mus stovykloje globojusioms 1863 metų sukilimo muziejaus vadovėms Reginai ir Alinai už aprodytus svarbiausius Paberžės objektus, vestas edukacines pamokas, šiltą priėmimą.

Būrelių vadovės Svetlana, Laima ir Aistė džiaugėsi kūrybiškais, aktyviais, organizuotais vaikais. Tikimės, kad kitąmet vėl susitiksime jubiliejinėje-dešimtoje stovykloje.

Dėkojame ir mus gausiai parėmusiai VŠĮ „Kretingos maistas“.


Aistė Pilipavičiūtė, lietuvių k. mokytoja

Atgal

 
  2017 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.