Naujienos

Vasaros atostogas pasitikome jubiliejinėje stovykloje

2018-06-24

Jau dešimtąjį kartą Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro valančiukai, maironiečiai ir menų būrelio vaikai vasarą pasitiko Kėdainių rajone esančioje Paberžėje.

Penkios dienos, praleistos stovykloje, pasak mokinių, prabėgo nepastebimai. Turbūt dėl to, kad vis kitokios veiklos mokiniams labai patiko. Jie buvo labai kūrybiški: tapė Paberžės apylinkes ir dekoravo jose rastus akmenėlius, kūrė vasariškus atvirukus, bandė popieriaus lape atkartoti tėvo Stanislovo pagamintus kryžius. Maironiečiai daug skaitė, kūrė įvairias legendas, eiles, rengė vaidinimus, valančiukai parengė daug vaizdinės medžiagos, raginančios būti sveikiems ir be žalingų įpročių. Be abejo, džiaugėmės pačių mokinių rengiamomis vakaro programomis prie laužo, įvairiais protmūšiais, naktinėmis orientacinėmis varžybomis. Dėkojame ir mus stovykloje globojusioms 1863 metų sukilimo muziejaus vadovėms Reginai ir Alinai už aprodytus svarbiausius Paberžės objektus, vestas edukacines pamokas, šiltą priėmimą.

Būrelių vadovės Svetlana, Laima ir Aistė džiaugėsi aktyviais, kūrybiškais, organizuotais vaikais. O patys mokiniai sakė, kad tai puiki vasaros atostogų pradžia.

Dėkojame ir mus parėmusiai VŠĮ ,,Kretingos maistas“, ŽŪB ,,AUGA Lankesa“, buvusiai mokyklos direktorei Elenai Tuzovienei.

 

Aistė Pilipavičiūtė, lietuvių k. mokytoja

Atgal

 
  2017 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.