Vasario 16-ą minėjome su dainomis, „Ciceliuke Marceliuke“

2017-02-15

Vasario 9- 15 d. mūsų mokykla prisijungė prie Lietuvos Respublikos Prezidentės D. Grybauskaitės pilietinės iniciatyvos „Vasario 16 švęsk linksmai ir išradingai“.

Vasario 9-15 d. technologijų mokytojos Laimos Mačiūnienės trispalviais karpiniais pasipuošė mokyklos ir Bukonių kaimo bibliotekos bei seniūnijos langai.

Vasario 13 d. istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Jūratė Stankaitienė, neformaliojo švietimo dainavimo ir šokių būrelių vadovės Modesta Korepina bei Jolita Pranskūnienė pakvietė visus mokyklos mokinius ir mokytojus dainomis ir bendru mokyklos šokiu paminėti Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną.

Keturias pertraukas renginių salėje skambėjo PUG vaikų ir 1-10 klasių mokinių ir mokytojų  dainos, skirtos Lietuvai. Šią dainų pynę pabaigė bendras visos mokyklos liaudies šokis „Ciceliukė Marceliukė“.

Vasario 15 d. pirma pamoka buvo skirta Lietuvos Valstybės  atkūrimo dienai paminėti. Mokiniai turi atminti ryžtingą lietuvių norą ir siekį turėti savo valstybę. Dabar mums belieka tik savo tėvynę saugoti. Tuomet niekada nei Lietuvoje, nei šioje mokykloje nenutils dainos, nebijosime pasipuošti mūsų trispalvės spalvomis ir visuomet girdėsis batukų ir batų bumbsėjimas pagal „Ciceliukės Marceliukės“ melodiją.

Dainų ir šokio akimirkos šiame video.

Jūratė Stankaitienė, istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja