Naujienos

Valentino dienos šventė

2020-02-14

Bukonių mokyklos – daugiafunkcio centro mokinių klubo iniciatyva mokykloje vyko Valentino dienos šventė. Ryte, beveik pora valandų iki mokinių atvykimo į mokyklą, mokinių klubo nariai įrengė Valnetino dienos foto sienelę. Visą dieną vyko sveikinimai, Valentino dienos pašto atvirukų dalijimas. Mokinių klubo narių iniciatyva vakare į mokyklą rinkosi 7-10 klasių ir buvę mokiniai. Naktyje dalyvavę dabartiniai ir buvę mokiniai dalijosi savo patirtimi, organizavo vieni kitiems veiklas. Justas, Andrėja, Rusnė ir Gabrielė parengė protmūšį apie Valentino dienos istoriją. „Greitųjų pasimatymų“, organizuotų Nojaus ir direktorės Dalios metu, mokiniai kalbėdamiesi apie vertybines nuostatas, elgesį įvairiose gyvenimo situacijose, prisiminimus ir svajones, labiau pažino vieni kitus. Gabrielės, Rugilės, Dominykos ir Sabrinos žaidime dalyviams prireikė dėmesio sutelkimo, kantrybės, ištvermės ir darnaus veikimo poroje atliekant sudėtingas užduotis, ypač stengiantis vaikinams supinti mergaičių kasas. „Mano talento“ šou mokiniai pristatė savo talentus: Mindaugas atliko akrobatinius pratimus, Nojus – slaptus iliuzionisto gebėjimus, Ričardas nustebino sugrojęs melodiją akordeonu. Šaunu, kai mokiniai inicijuoja veiklas, kai patys jas organizuoja. Džiugu, kad buvę mokiniai nuolat sugrįžta ir dalijasi savo patirtimi su dar besimokančiaisiais. Mokomės kaupdami savo ir analizuodami kitų patirtį... Taip stiprinamos kompetencijos reikalingos gyvenimui.

Dalia Autukienė,

Bukonių mokyklos – daugiafunkcio centro direktorė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.