Naujienos

Vaikams - Kalėdų džiaugsmas

2019-12-20

         Akcija „Vaikų Kalėdos“ vykdoma bendradarbiaujant su tarptautine labdaros krikščioniška organizacija „Samariečio krepšys“ („Samaritan‘s Purse“). Renginio metu buvo vaidinamas spektaklis „Pranciškaus Kalėdos“ , kurio metu buvo akcentuojama tikroji Klėdų prasmė – Kristaus gimimas, vaikams buvo įteikta ir išdalinta 120 spalvotu popieriumi apklijuotose batų dėžutėse supakuotų dovanėlių. Dovanėlės yra unikalios, nes jas ruošia skirtingi žmonės iš skirtingų pasaulio šalių. Dovanų dėžutėse vaikai rado daug įvairiausių naujų daiktų: žaislų, pieštukų, kreidelių, bloknotų, knygų, spalvinimo knygelių, vaikiškų higienos priemonių, vaikiškos bižuterijos, drabužėlių ir kt.

      Tai unikali ir didžiausia tokio pobūdžio labdaros akcija visame pasaulyje. Jos tikslas - suteikti vaikams džiaugsmą ir viltį bei papasakoti Gerąją Naujieną apie Dievo meilę.  

     Šiuo projektu siekiama, kad kiekvienas Lietuvos vaikas nors kartą būtų pradžiugintas tokia dovanėle. „Vaikų Kalėdos" - tai džiugi šventė ir vaikams, ir jų tėveliams, kurios metu vaikai gauna ne tik dovanėlę bei knygelę „Pati didžiausia dovana“, bet ir yra primenama apie tikrąją Kalėdų prasmę.

                                                             Laisvūnė Sivilevičienė, socialinė pedagogė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.