Naujienos

Užsiėmimas Swedbank Finansų laboratorijoje Vilniuje

2019-06-18

2019 m. birželio 18 d. 6-7 kl. mokiniai lankėsi Swedbank Finansų laboratorijoje Vilniuje, kur naudodami išmaniąsias technologijas bei žaisdami interaktyvius žaidimus  susipažino su pagrindinėmis ekonomikos ir asmeninių finansų valdymo temomis, suprato, kaip planuojamas biudžetas, kodėl svarbu taupyti, ar kas yra atsakingas skolinimasis. Šis 45 min. užsiėmimas mokiniams labai patiko, nes prie finansinio raštingumo jie galėjo ,,prisiliesti“ gyvai ir žaismingai. Po šios įdomios pamokos pramogauti vykome į pramogų centrą ,,Akropolis“.

Aistė Pilipavičiūtė, lietuvių k. vyr mokytoja, 7 kl. vadovė

Neringa Razumienė, matematikos mokytoja, 6 kl. vadovė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.