Naujienos

Ugniagesių globėjo „Šv. Floriono“ dienos varžybose

2022-05-04

Gegužės 4 dieną Jonavos sporto arenos aikštėje vyko Jonavos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesių gelbėtojų bendruomenės organizuota ugniagesių globėjo „Šv. Floriono“ diena. Renginio metu vyko Jonavos rajono mokyklų 7 klasių mokinių ugniagesių gelbėtojų organizuotos varžybos. Mūsų mokyklos komanda, sudaryta iš 4 mokinių, šauniai rungėsi dvejose rungtyse su kitomis mokyklomis. Pirmojoje rungtyje, su gaisrininko aprangos apsirengimu ir gaisro gesinimu puikiai susitvarkė 7 klasės mokinys Domantas P. Sekančioje komandinėje rungtyje reikėjo kuo greičiau nutiesti gaisrinę žarną ir pripildyti vandeniu paruoštą angarą, kur irgi pakankamai gerai pasirodėme. Nors į finalą ir nepatekome, tačiau kupini teigiamų įspūdžių ir emocijų, apdovanoti atminimo medaliai džiaugėmės sudalyvavę šiame renginyje.


Dainius Bisigirskas, fizinio ugdymo, žmogaus saugos, biologijos, fizikos mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.