Ugdymo karjerai seminaras

2014-08-28

Sėkmingam ugdymui karjerai būtinas asmeninis visų mokytojų pavyzdys, jų asmeninės nuostatos, veikimas ir supratimas. Ugdymas karjerai yra bendras komandinis darbas, kurio sėkmė įmanoma, jei dauguma darbuotojų prisideda prie karjeros kompetencijų ugdymo. Todėl prieš prasidedant mokslo metams, mokyklos ugdymo karjerai grupės nariai mūsų mokyklos mokytojams suorganizavo seminarą „ Kas yra gera karjera?“.

Seminaro metu dalyviai ieškojo savo atsakymo „ Kas yra gera karjera?“. Mokytojai gilinosi į karjeros sampratą, karjeros kompetencijas, aptarė ugdymo karjerai modelį ir integracijos į ugdymo turinį galimybes.  Jie taip pat mokėsi kelti asmeninius ir profesinius tikslus pagal SMART metodiką bei praplėtė savo žinias apie ugdymo karjerai informavimo metodus ir priemones.

Ugdymo karjerai grupės nariai linki mokiniams ir mokytojams gerų mokslo metų bei  bendros atvirumo, draugiškumo ir tarpusavio palaikymo atmosferos mokykloje siekiant bendrų tikslų.

Inga Jurevičiūtė, psichologė

Aurelija Kuperskienė, direktorės pavaduotoja ugdymui