Naujienos

Turininga ir prasminga aštuntokų išvyka

2018-06-08

Norint turiningai ir prasmingai praleisti laiką toli keliauti visai nebūtina. Ne kartą buvome girdėję, jog netoli Kauno esantis pažintinis Kadagių slėnio takas užburia gamtos grožiu. Tad šiltą ir saulėtą birželio 8 dienos rytą su 8 klasės mokiniais išsiruošėme į pažintį ne tik su Kadagių slėniu, bet ir Pažaislio vienuolynu. Kelionės pradžia iš tiesų buvo nepakartojama – Kadagių slėnio viršūnėje atsivėrė puikūs vandenų vaizdai, o už lentelėmis kloto tako visą šlaitą nusėję augo seni kadagiai. Visi kartu pasivaikščioję, vėliau pavalgę, tęsėme kelionę Pažaislio vienuolyno link. Nuvykę į vienuolyną džiaugėmės galimybe aplankyti vieną gražiausių baroko architektūros ansamblių Lietuvoje. Grįždami vieningai nusprendėme, jog ši kelionė buvo ne tik turininga, bet ir labai prasminga.

 

Dovilė Bisigirskienė, 8 klasės vadovė

Atgal

 
  2017 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.