Tradicinė šventė "SIDABRINIAI ČESNAKAI 2017"

2017-03-31

Tradicinės "Sidabriniai česnakai 2017" šventės metu vyko konkursas BUKONVIZIJA - bukoniškių kolektyvo atranka į Eurovizijos konkursą Kijeve (Ukraina). Konkurso dalyvių pasirodymus komentavo ir vertino komisija: Bukonių seniūnijos seniūnas Arturas Narkevičius, seniūno pavaduotoja, mokyklos-daugiafunkcio centro tarybos narė Nijolė Mockienė, Bukonių kultūros centro vadovė Gerda Ivaškevičiūtė, buvusi mokyklos direktorė Elena Tuzovienė, l. e. direktoriaus pareigas Dalia Autukienė. Teisę pasirodyti Eurovizijos konkurse iškovojo 7 klasės mokiniai vadovaujami klasės vadovės Dovilės. Kartu su septintokais, kaip palaikymo komanda, vyks didžiulis būrys vaikų ir mokinių, jų tėvelių, mokytojų ir Bukonių gyventojų, kadangi seniūnas Arturas N. nupirks 2 dviaukščius autobusus po 73 vietas ir finansuos kelionės išlaidas. Dėkojame Eurovizijos Ukrainoje organizatoriams už suteiktą išskirtinę teisę (Bukonyse gyvena nemažai ukrainiečių) dalyvauti Bukonių atstovams ir didžiulės palaikymo komandos priėmimą. Su nekantrumu laukiame įspūdingo nuotykio gegužės mėnesio. Tikime, kad gebėsime laimėti EUROVIZIJĄ...

Dalia Autukienė, l. e. direktoriaus pareigas