Naujienos

Tolerancijos dienos minėjimas mokykloje

2022-11-16

2022 m. lapkričio 16 d., ketvirtadienį, mokykloje vyko Tolerancijos dienos minėjimas, kurio metu buvo aptarta žodžio tolerancija reikšmė bei istorija, apžvelgta socialinė tolerancijos pusė – kiek pasaulis ir mes, lietuviai, esame tolerantiški. Šių metų Tolerancijos dienos ženklas namas – skirtas aptarti tai, jog žmonės gyvena visuomenėje, kaip daugiabutyje, name, kuriame kaimynai skirtingi, bet tai netrukdo žmonėms bendrauti, gyventi kaimynystėje. Visų klasių mokiniai piešė savo daugiabučius ir darbus pristatė mokyklos I aukšto fojė.

Renginio refleksijos metu 5-8 klasių mokinių mišrios komandos varžėsi tarpusavyje atsakinėdami į viktorinos klausimus apie toleranciją. Nugalėjo tolerantiškoji draugystė.

Pasak Helen Adams Keller: „Aukščiausias išsilavinimo pasiekimas yra tolerancija“, vadinasi jos turime mokytis kasdien, kiekvienoje situacijoje.

Aurelija Kukienė, anglų k. ir etikos mokytoja

Jolita Minkštimaitė, geografijos ir etikos mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.