Naujienos

Tolerancijos diena mokykloje

2017-11-16

Kiekvienais metais lapkričio 16 dieną daugelis Lietuvos mokyklų mini Tarptautinę Tolerancijos dieną. Ne išimtis ir mūsų mokyklą.

Šių metų Tolerancijos dienos siūlomas simbolis – rankos. Todėl 5-10 klasių mokiniai per istorijos ir pilietiškumo pagrindų, etikos bei lietuvių kalbos pamokas kūrė ketureilius apie toleranciją juos užrašydami ant spalvotų popierinių rankų, kūrė plakatus, įvairiose mokyklos aplinkose fotografavo vieni kitų susikibusias rankas. Taip parodydami, kad žmogaus  rankomis pasaulyje kuriami ir geri, ir blogi darbai. Visi mokinių darbai papuošė vieną iš mokyklos sienų.

Lapkričio 16 diena – diena, priverčianti stabtelti ir pagalvoti apie tai, kad mūsų visuomenėje tolerancijos, vienas kito supratimo ir pagarbos niekada nebus per daug.

Aistė Pilipavičiūtė, lietuvių kalbos mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.