Naujienos

Tinklinio zoninėse varžybose

2020-01-17

Sausio 17 dieną  Ukmergės rajono Taujėnų gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių  mokyklų merginų zoninės tinklinio varžybos. Mūsų mokyklos komanda, turėjusi žaisti 6 komandų pogrupyje, ir neatvykus net 3 komandoms, rungėsi su šeimininkių ir Kėdainių rajono Akademijos gimnazijos mokyklų sportininkėmis dėl dviejų kelialapių į tarpzonines varžybas. 0:2 pralaimėję Taujėnų gimnazijos sportininkėms, teko grumtis dėl antros vietos su Akademijos gimnazijos atstovėmis. Rungtynės vyko nervingai ir labai atkakliai, pralaimėję pirmą setą 23:25, mūsų sportininkės antrajame 25:20 įveikė varžoves, tad teko žaisti lemiamą setą, kur po virtinės mūsų komandos klaidų ir keleto sėkmingesnių momentų mūsų varžovėms, lygioje kovoje pralaimėjome 11:15 ir teko tenkintis 3 vieta.

 

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.