Tinklinio varžybose su medaliais

2024-01-23

Sausio 23 dieną Jonavos sporto arenoje ir Sporto centro salėse vyko Jonavos rajono kaimo vietovių mokyklų žaidynių vaikinų ir merginų tinklinio varžybos. Mūsų mokyklos komandos žaidė su Žeimių, Ruklos, Kulvos ir Šveicarijos mokyklų komandomis. Mokyklos vaikinų komanda, atkaklioje kovoje 2:1 įveikusi Kulvos A. Kulviečio mokyklos sportininkus, kitose rungtynėse vienodais rezultatais 2:0 įveikė Ruklos ir Žeimių mokyklų-daugiafunkcių centrų komandas ir užėmė 1 vietą. Merginos, 2:1 įveikusios Ruklos J. Stanislausko mokyklos daugiafunkcio centro sportininkes, vėliau 2:0 nugalėjo Kulvos A. Kulviečio mokyklos sportininkes ir finale atkaklioje kovoje 0:2 pralaimėjusios Šveicarijos progimnazijos sportininkėms užėmė 2 vietą. Sveikiname abi komandas su šauniu pasirodymu ir linkime vaikinams gero žaidimo zoninėse varžybose Maišiagaloje.

Dainius Bisigirskas, fizinio ugdymo mokytojas