Naujienos

Technologijų pamoka lauke "Mandalos iš augalų"

2019-10-16

Mandalų šaknys slypi gamtoje, joje apstu mandalų atitikmenų (apskritimo su centru, kurie būna nuo mažiausių iki didžiausių mastelių), pavyzdžiui, besiskleidžiantis žiedas, snaigės, įvairūs augalai, vandens ratilai, perpjauti vaisiai ir daržovės. Ne veltui, stebint juos, užplūsta pasigėrėjimo ir džiaugsmo emocijos, juk mes taip pat esame gamtos dalis. Todėl 5 klasės mokiniai spalio 16 d. mokyklos kieme mokėsi kurti mandalas iš miško augalų, rudeninių gėlių, akmenų. Tai pamoka ugdanti estinį skonį, grožį ir sveiką gyvenseną, nes būnant kuo ilgiau lauke galima pajusti laisvą alsavimą ir vaikų mintys tampa kūrybiškesnės ir jie atranda gamtos grožį kitaip...


Jolanta Dedelienė, technologijų mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.