Naujienos

Teatro „No Shoes“ šokio spektaklis „Upė“

2022-05-16

2022 m. gegužės 16 d. mūsų mokyklos-daugiafunkcio centro darželio grupių vaikai, priešmokyklinės ugdymo grupės ugdytiniai ir 1-2 klasių mokiniai stebėjo teatro „No Shoes“ šokio spektaklį „Upė“. Spektaklis yra sukurtas atsižvelgiant į pačių mažiausių žiūrovų fizinius ir emocinius poreikius. Spektaklio metu vaikai ne tik stebėjo šokėjų kūnus, judančius pagal klasikinės muzikos garsus, bet ir patys tapo interaktyvaus veiksmo dalyviais. Tiek šokėjų, tiek žiūrovų kuriamas spektaklio veiksmas, tarsi tekančios upės vanduo nuplukdė į naujas erdves ir leido panirti vis į kitokius nuotykius, emocijas, atradimus. Smagu buvo stebėti besikeičiančias vaikų emocijas ir susidomėjusias akis. Džiaugiamės už suteiktą galimybę pamatyti spektaklį „Upė“ mūsų mokykloje.

 

Irma Rodaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui,

matematikos ir informacinių technologijų mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.