Tarpzoninių stalo teniso varžybų prizininkai

2017-02-24

Sveikiname mūsų mokyklos berniukų stalo teniso komandą, tapusią vasario 24 dieną Jonavos „Neries“ pagrindinėje mokykloje vykusių LMŽ kaimo vietovių mokyklų tarpzoninių stalo teniso varžybų prizininke.

Berniukai rungėsi su Kauno, Panevėžio, Raseinių, Kėdainių rajonų mokyklomis nugalėtojomis ir užėmė 3 vietą. Mergaičių komanda, varžydamasi su tų pačių rajonų komandomis irgi neliko be pergalės ir užėmė 4 vietą. Sveikiname mūsų šauniuosius stalo tenisininkus su šauniu pasirodymu tarpzoninėse varžybose.

Dainius Bisigirskas,  kūno kultūros mokytojas