Naujienos

Tarpzoninėse stalo teniso varžybose

2020-02-07

Vasario 7 dieną  „Neries“ pagrindinės mokyklos Jonavos KKSC sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių  mokyklų tarpzoninės stalo teniso varžybos. Mūsų mokyklos 7 – 10 klasių mokinių merginų ir vaikinų komandos  rungėsi su 5 rajonų komandomis. Merginų komanda, iškovojusi vieną pergalę ir patyrusi 2 nesėkmes, kovoje dėl 3 vietos 2:3 pralaimėjo Kėdainių Krakių gimnazijos atstovėms ir tenkinosi 4 vieta. Vaikinai, pralaimėję pirmas dvi rungtynes, vėliau iškovojo dvi pergales, ir kovoje dėl 3 vietos 1:3 nusileido Ukmergės raj. Taujėnų gimnazijos sportininkams ir užėmė 4 vietą. Tad šiais metais likome per žingsnį nuo prizinių vietų.

 

                                                                                     Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.