Naujienos

Tarpzoninėse stalo teniso varžybose

2018-02-11

Vasario 11 dieną Jonavos KKSC stalo teniso salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų tarpzoninės stalo teniso varžybos.

Mūsų mokyklos merginų ir vaikinų komandos,  patekusios į šias varžybas šauniai rungėsi su kitų rajonų mokyklų komandomis. Tiek vaikinai, tiek merginos turėjo pripažinti Panevėžio rajono Krekenavos M. Antanaičio gimnazijos ir Kėdainių rajono Krakių M. Katkaus gimnazijos sportininkų pranašumą ir nusileido šioms komandoms. Tačiau mūsiškius galima pagirti už kovingumą, nes ir vaikinai ir merginos įveikė Ukmergės rajono Taujėnų gimnazijos ir Zarasų rajono Turmanto pagrindinės mokyklos sportininkus, taip iškovodami trečiosios vietos taures. Sveikiname mūsų sportininkus su šauniu pasirodymu.

 

 

                                                                        Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.