Tarptautiniame vaikų ir jaunimo teatrų festivalyje

2016-09-22

Rugsėjo 22-23 dienomis pradėtas vykdyti vaikų socializacijos projektas „Augu kurdamas“. Pirmoji projekto veikla subūrė 5-10 klasių mokinius, kurie vyko į edukacinius užsiėmimus Jonavos kultūros centro didžiojoje salėje. Šiemet Jonavoje vyko penktasis tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis, kurio metu mūsų mokyklos mokiniai tapo net trijų spektaklių žiūrovais. Rugsėjo 22 dieną dramos ir maironiečių būrelių mokiniai stebėjo poetinę dramą „Obuolių kritimas“ pagal Albino Žukausko kūrybą ir J. Strong komediją paaugliams ir jaunimui „Kai 14...“. Rugsėjo 23 dieną vaidybos įgūdžius gilino jau kiti mokiniai stebėdami pasaką „Mažąsis“ pagal A. de Saint-Exupery „Mažasis princas“. Džiugu, jog šie edukaciniai užsiėmimai pagilino žinias apie vaidybos įgūdžius, emocionalumą, kūrybinį gyvybingumą.

Dovilė Bisigirskienė, lietuvių kalbos mokytoja