Naujienos

Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimas

2019-11-18

1995 m. UNESCO lapkričio 16-ą dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. Mūsų mokykla šią svarbią temą gvildeno lapkričio 18 d. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai, pradinių klasių mokiniai su savo mokytojomis žiūrėjo mielą, bet pamokantį animacinį filmuką apie kitokio asmens priėmimą, aiškinosi svarbių, o kartu ir sudėtingų tolerancijos, pagarbos, priėmimo sąvokų prasmę, kiekvienas savaip spalvino šių metų Tolerancijos dienos simbolį – švyturį. Vyresnių klasių mokiniai su istorijos ir etikos mokytojomis prisiminė svarbiausius istorinius įvykius, menančius skaudžiausias netolerancijos apraiškas, jų lemtas žmonijos pamokas. Po diskusijų gimę mokinių piešiniai ir mintys skatina mąstyti ir svarbius dalykus prisiminti ir šiai dienai pasibaigus.

Mažųjų bendruomenės narių matytas animacinis filmukas neabejotinai privers nusišypsoti ir ko nors išmokys kiekvieną jį pažiūrėjusįjį (nuoroda žemiau):

 https://www.facebook.com/lopselisffm/videos/188957907856663/


Skirmantė Šimonienė, psichologė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.