Naujienos

Tarpmokyklinių krepšinio 3x3 varžybų nugalėtojai ir prizininkai

2019-01-08

Sausio 8 dieną Jonavos KKSC sporto salėje vyko Jonavos rajono kaimo mokyklų berniukų ir mergaičių krepšinio 3x3 varžybos. Mergaitės rungėsi šauniai, jos 6:2 įveikė Panoterių P. Vaičiūno pagrindinės mokyklos sportininkės, 8:0 Kulvos A. Kulviečio mokyklos sportininkes ir 1:2 pralaimėjusios Ruklos sportininkėms užėmė 2 vietą ir pasidabino 2 vietos medaliais. Mūsų vaikinų komanda, kuriai atstovavo Mindaugas Juozapaitis, Saidas Kisielius, Arūnas Ratautas ir Mangirdas Skroblas, sužaidė dar geriau: 15:1 įveikti Ruklos J. Stanislausko MDC sportininkai, 12:1 Kulvos A. Kulviečio pagrindinės mokyklos sportininkai, 15:5 Žeimių MDC sportininkai ir 15:6 Šveicarijos pagrindinės mokyklos mokiniai. Taip nugalėję visus savo varžovus pelnytai užėmė 1 vietą, buvo apdovanoti 1 vietos medaliais ir įgijo teisę atstovauti rajonui tarpzoninėse krepšinio 3x3 varžybose. Palinkėsime sėkmės mūsų vaikinams tolimesniuose startuose.

 

 Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2019 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.