Naujienos

Tarpmokyklinis krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

2023-03-16

Kovo 16 dieną Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro sporto salėje vyko tradicinis tarpmokyklinis krepšinio 3x3 turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Turnyre dalyvavo keturios komandos, kurios tarpusavyje atkakliai rungėsi dėl nugalėtojų taurės. Jauniausia turnyro dalyvė, Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro II komanda, užėmė IV vietą. Kulvos Abraomo Kulviečio mokyklos sportininkai, iškovoję vieną pergalę ir pralaimėję Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro I komandai, atkaklioje kovoje 11:20 nusileido Šveicarijos progimnazijos sportininkams ir užėmė III vietą. Geriausiai šiame turnyre žaidė Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro I komanda, kurioje puikiai pasirodė 8 klasės mokinys Eiviltas Skroblas. Bukoniškiai, pasiekę 2 pergales, paskutinėse savo rungtynėse rezultatu 39:18 įveikė Šveicarijos progimnazijos komandą ir tapo turnyro nugalėtojais, o Šveicarijos progimnazijos sportininkai užėmė II vietą.

Visi turnyro prizininkai buvo apdovanoti medaliais, o Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro I komanda dar ir nugalėtojų taure. Seimo narys Eugenijus Sabutis komandų vadovams ir rungtynių teisėjams perdavė atminimo dovanas.

Dėkojame visoms komandoms ir jų vadovams už dalyvavimą tradiciniame krepšinio turnyre bei Seimo nariui Eugenijui Sabučiui už iniciatyvos palaikymą.  Lauksime visų kitais metais.

 

                                                                    Dainius Bisigirskas, fizinio ugdymo mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.