Tarpklasinės futbolo varžybos

2024-05-23

Gegužės 21, 23 dienomis mokyklos stadione vyko tarpklasinės mažojo futbolo varžybos. Varžybose rungėsi 6 – 8 klasių komandos. 6 klasės mokiniai atkaklioje kovoje 2:2 sužaidę su 5 klasės mokiniais, vėlesnėse kovose pralaimėjo vyresnėms komandoms ir užėmė 3 vietą. Geriausiai žaidusios 7 ir 8 klasių komandos, įveikusios 5 ir 6 klasių komandas, susitiko finalinėse varžybose. Intriguojanti kova vyko visas rungtynes. 7 klasės komanda finale buvo labiau nusiteikusi laimėti ir įmušusi kiekviename kėlinyje po vieną įvartį, rezultatu 2:0 nugalėjo 8 klasės mokinius ir  pasidabino 1 vietos medaliais. Džiaugiamės mūsų mokyklos mokinių aktyvumu ir noru žaisti futbolą.

Dainius Bisigirskas, fizinio ugdymo mokytojas

2024 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.