Švietimo parodoje „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“

2017-04-13

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo plėtotės centras, bendradarbiaudami su Radviliškio rajono savivaldybe, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centru ir Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindine mokykla, organizavo švietimo parodą „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“. Pedagogai dalyvavo renginiuose šiuo metu aktualiausiomis temomis: Pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo bendrųjų programų atnaujinimas, bendrieji ugdymo planai, mokyklų strateginis planavimas. Vyko diskusijos apie Geros mokyklos koncepcijos įgyvendinimo galimybes mokykloje, mokinių pasiekimų ir pažangos rezultatų gerinimą bei ugdymo proceso tobulinimą. Parodoje įrengtuose įvairiuose stenduose bus pristatomos mokymo(si) priemonės, edukacinės programos ir tai, ko reikia šiuolaikiškam bei kokybiškam darbui mokykloje.

Dalia Autukienė, l. e. direktoriaus pareigas