Naujienos

Šventėje "Vasaros vėjai"

2017-07-23

    
       Tradicinėje Bukonių seniūnijos šventėje "Vasaros vėjai" dalyvius sveikino Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro ritminių šokių būrelio mergaitės, vadovaujmos Jolitos Pranskūnienės. Nominacijos įteiktos: tikybos mokytojai Pranciškai Neringai Bubelytei ("Bendrystė"), mokinei Gretai Mockutei ("Iniciatyva ir aktyvumas"), direktoriaus pavaduotojui ūkiui Jonui Autukui ("Gebėjimai ir darbštumas"), Bukonių kaime gyvenančios šeimynos globėjai Renatai Propliotinai, kitiems aktyviems Bukonių seniūnijos žmonėms.  
        Mokyklos - daugiafunkcio centro šokėjos šoko dainuojant daininkui Martynui Kavaliauskui. 

                               Dalia Autukienė, l. e. direktoriaus pareigas

Atgal

 
  2017 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.