Šventė ,,Per žemę keliauja Kalėdos“

2016-12-19

Artėja  gražiausios metų šventės-Šv. Kalėdos. Tai stebuklų metas, kai visi daliname vieni kitiems gerumą, džiaugsmą, šypsenas.
           Gruodžio 19 d. Bukonių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko PUG vaikų ir 1-4 klasių mokinių šventė ,,Per žemę keliauja Kalėdos“. Šventė prasidėjo 2 klasės eilėmis – kvietimu keliauti ieškoti pasakų.  1 ir 3 klasių mokiniai tapo ožiukais, ožka, vilku ir nukėlė mus į pasaką ,,Vilkas ir 7 ožiukai“. 4 klasės mokiniai pavirto ožiuku, voveraite, zuikiu, vilku, lape, pele ir pakvietė mus į pasaką ,,Prieš Kalėdas“. O mūsų mažiausieji-PUG vaikai padainavo gražias daineles apie Kalėdų senelį. Į šventę atkeliavo 6-8 klasių "nykštukės", kurios savo gražiomis dainomis ir šokiais linksmino pradinukus.
            Šventės ,,Per žemę keliauja Kalėdos“ staigmena buvo pikto Grinčo pasirodymas, kuris labai nenorėjo Kalėdų šventės ir nemėgo vaikų. Tačiau pasirodžius Kalėdų seneliui Grinčas tapo geras ir sutiko, kad Kalėdos turi atkeliauti. Vaikai ir tėveliai su Kalėdų seneliu žaidė, šoko ir dainavo. Džiugiausia šventės akimirka buvo Kalėdų senelio dovanos.
       Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie šventės organizavimo ir joje dalyvavusiems. Džiaukimės artėjančiomis šventėmis.

Jolita Pranskūnienė, 2 klasės mokytoja