Šventė „Mokytojai mokykloje“

2018-10-05

Tarptautinės Mokytojų dienos proga Bukonių mokyklos – daugiafunkcio centro dešimtokai organizavo šventę „Mokytojai mokykloje“. Šventės rytą mokiniai mokytojus sveikindami  profesinės šventės proga, vaišino žolelių arbata. Baigiantis pamokoms, pedagogai dalyvavo nuotaikingoje šventėje "Mokytojai mokykloje". Mokytojų "klasei" vyko klasės valanda, matematikos, istorijos ir sveikatos ugdymo pamokos. Pamokų metu mokytojai gilino profesijos kompetencijas konsultuojant dalykų „mokytojams“, pasitikrino įvairių sričių gebėjimus ir įgūdžius, ugdėsi atsparumą žalingiems įpročiams. Mokytojams, „kėlusiems“ problemas klasėje, „susikaupti“ padėjo mokyklos – daugiafunkcio centro „direktorė“ bei „socialinė pedagogė“. Vieno iš mokinių "tėvelis" Arturas Narkevičius pasidalino ugdymo karjerai paslaptimis, įsidarbinimo galimybėmis Bukonių seniūnijoje. Vaiko gerovės komisijos "narės" Dalija Kajėnienė ir Nijolė Mockienė "papasakojo", ką daryti, kad mokiniai ir mokytojai mokykloje jaustųsi gerai. Buvusi "mokinė" Elena Tuzovienė linkėjo sėkmės, mokytojų klasei padovanojo arbatų rinkinius bei įvairių vitaminų šaltinių puikiai savijautai palaikyti. Petraukų metu gerą nuotaiką suteikė pianistė Rugilė Elžbieta ir akordeonistė Eglė. Pasibaigus pamokoms, klasės vadovė Gabija ir seniūnė Dalia padėkojo pedagogams už dalyvavimą klasės veikloje ir padovanojo „priemones“ etatinio mokytojų darbo veikloms fiksuoti.

Nuoširdžiai dėkojame visiems šventės organizatoriams, svečiams ir mokiniams bei jų tėveliams už sveikinimus ir puikią nuotaiką.

Dalia Autukienė, Jonavos r. Bukonių mokyklos – daugiafunkcio centro direktorė