Naujienos

Šventė brangiausiam žmogui – Mamai

2018-05-04

Gegužės 4 d. gražiausios eilės, skambiausios dainos ir nuoširdžiausios šypsenos buvo skirtos mūsų mamoms. Džiaugėmės gausiu mamų, močiučių, globėjų būriu, susirinkusių į šventinę popietę. Šioje šventėje brangiąsias vaikai džiugino ne tik savo eilėmis, šokiais, dainomis, vaidinimais ir savo paruoštomis dovanėlėmis. Šįkart nusprendėme ir mamas įtraukti į aktyvias renginio veiklas. Todėl joms teko dalyvauti vaikų ir mamų iššūkyje, lipdyti įvairias dėliones ar šokti šokius. Visai tai jos kartu atliko su savo vaikais. Buvo smagu žiūrėti į darnų ir nuoširdų jų bendradarbiavimą. Na o jaukią ir šiltą popietę pabaigėme visų mokinių atliekama daina ,,Aš širdyje labai myliu savo mamą“, taip dar kartą parodydami kaip besąlygiškai ir nuoširdžia mes jas mylime.


Aistė Pilipavičiūtė, lietuvių k. mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.