Sveikinimai mamytėms ir močiutėms

2017-05-05

Kai pavasaris pirmaisiais saulės spinduliais sveikina visą žemę, ateina gražiausia metų šventė – Motinos diena. Gegužės 5 dieną rasotus gėlių žiedus, savo rankomis su meile pagamintas dovanėles, gražiausias dainas, šokius, eiles savo Mamoms, Močiutėms dovanojo mūsų mokyklos vaikai ir mokiniai. Šventę pradėjo maironiečių ir dramos būrelių mokiniai, maloniai nudžiuginę savo originaliu pasirodymu, jie skaitė laiškus mamoms. Renginį vedė 8 klasės mokinys Vykintas Kurmelis ir 4 klasės mokinė Rugilė Elžbieta Patašiūtė. Šventės metu lyriškai skambėjo priešmokyklinio ugdymo grupės vaikų ir etnografinio būrelio dainelių melodijos, jautrūs žodžiai liejosi iš vedėjų  ir skaitovų lūpų. Ikimokyklinio ugdymo grupės vaikučiai dainavo daineles, skaite eiles, su mamytėmis varžėsi dainų konkurse. Vaikai dovanojo savo pagamintas dovanėles mamytėms ir močiutėms.

Liaudies šokių būrelio mokiniai ir Patrepsynės konkurso dalyviai – Dominyka ir Laurynas sveikino mamas bei močiutes nuostabiais liaudies šokiais. Ritminių šokių būrelio mokinės džiugino šiuolaikinio šokio etiudais. Mokinių klubo atstovai suintrigavo šventės dalyves, parengę joms įdomias užduotis. Šventės dalyvius suvienijo bendra daina  ,,Aš širdyje labai myliu savo mamą“.

...Mama ilgisi kiekvieno ryto, kai kėlė vaiką iš sapnų karalystės, prisimena kiekvieną vakarą, kai guldydavo į žvaigždėtus svajonių patalus, o mintimis ir maldomis visada yra kartu. Apkabinęs mamą, vaikas širdy jaučia, kad nėra ir nebus artimesnio žmogaus, švelnesnių rankų, šiltesnio žvilgsnio už mamos. Nuo senų senovės skambantis žodis MAMYTĖ toks paprastas, bet labai brangus ir reikalingas – kaip vanduo, kaip saulė, kaip oras...

Mielos Mamos ir  Močiutės, būkite sveikos, laimingos ir gražios!

Milda Bernotienė, pradinių klasių mokytoja, Dovilė Bisigirskienė, lietuvių kalbos mokytoja

Angelė Gabnienė, IUG auklėtoja