Naujienos

Sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25-mečio šventėje

2018-04-24

Balandžio 24 dieną Jonavos sporto arenoje vyko sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25-mečio šventė, kurioje dalyvavo septynios Jonavos rajono ugdymo įstaigos, tarp kurių buvo ir mūsų mokykla.

Mūsų mokyklos komanda, kartu su kitomis ugdymo įstaigų komandomis dalyvavo smagioje mankštoje, rungėsi pripučiamame kliūčių ruože, dalyvavo slidžių estafetėje ir šauniai jose pasirodė. Mokykla buvo apdovanota padėkos diplomu už dalyvavimą sveikatą stiprinančių mokyklų veikloje, buvo įteikta sveikos mokyklos vėliava. Sveikiname mūsų mokyklos komandą su šauniu pasirodymu renginyje ir džiaugiamės būdami sveikatą stiprinančių mokyklų bendruomenės dalimi.

 

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.