Naujienos

Svečiuose Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas

2019-05-08

2019 m. gegužės 8 d. mūsų mokykloje lankėsi ir paskaitą „Blaivus gyvenimas veža!“ ir „Savanorystė – būdas pažinti save ir pakeisti pasaulį“ mokiniams skaitė Simonas Dailidė – Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas, laukinio jaunimo stovyklų vadovas, blaivių pramogų ir muzikos festivalio „VAROM” organizatorius, tarptautinių 25 m. ledinės eketės varžybų organzatorius, dviračiu nukeliavęs iki Paryžiaus.

Simonas Dailidė paskaitoje kalbėjo apie tai, kad jaunimui šiuo metu labai stinga gero pavyzdžio – lyderio. Simonas pasakojo, kad savo karjerą sveikuolių sąjungoje pradėjo savanoriaudamas. Susitikimo metus jis pasidalino savo patirtimi, kas jį atvedė į šitą kelią, koks jo gyvenimas buvo iki tol ir koks dabar. Kodėl verta gyventi sveikai, sąmoningai ir blaiviai. Pamotyvavo ir papasakojo apie savanorystę ir jos privalumus.

Dėkojame svečiui už įkvepiančią savo paties istoriją.

Irma Rodaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, matematikos ir informacinių technologijų mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.