Naujienos

Svečiuose Drakoniuko teatras

2018-04-20

Balandžio 20 d. IUG, PUG vaikai ir 1-3 klasių mokiniai stebėjo „Drakoniuko teatro“ spektaklį „Lietaus lašelė“. Tai pasakojimas apie Lietaus Lašelę, nukritusią į žemę ir atsiradusią tarp įprastų žmonėms daiktų. Ši nuostabi istorija vaikams atskleidė, jog kiekvienas gyvenime turime savo tikslą ir kryptį, kad laimingu galima tapti, tik padarius kitus laimingais, kad knyga su savo užburiančiomis istorijomis ir pasakomis, gali mus nukelti į daug įdomesnį ir turiningesnį pasaulį nei televizorius. Dėkojame ir džiaugiamės kiekvieną kartą, kai mus aplanko „Drakoniuko teatras“ su savo nuostabiais spektakliais.

Irma Rodaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.