Naujienos

Svečiai iš Kėdainių KK "Nevėžis" su projektu "Be pykčio"

2018-11-23

Lapkričio 23 d. Lietuvos 100-mečio nacionalinės karjeros savaitės uždarymas mokykloje baigėsi įspūdingu renginiu. Mokykloje lankėsi reprezentacinės Kėdainių krepšinio ekipos atstovai – 203 cm ūgio sunkusis kraštas Valdas Vasylius ir 207 cm ūgio vidurio puolėjas, Rusijos rinktinės narys Nikita Balašovas, mokiniai dalyvavo krepšinio turnyre „Be pykčio“. 
Projektas „Be pykčio“ finišo tiesiąją pasieks pavasarį, kuomet Kėdainių arenoje finaliniame etape susigrums pajėgiausios visų, jau beveik trisdešimties švietimo įstaigų komandos. Mūsų mokyklai atstovaus komanda, kurią sudaro 10 klasės mokiniai: Saidas Kisielius, Vykintas Kurmelis ir Mindaugas Juozapaitis. Dešimtokas M. Juozapaitis jėgas išmėgins ir baudų metimo konkurse, o tritaškių rungtyje bukoniškių garbę gins įstaigos šeštokas Linas Ragauskas. Finaliniame projekto etape konkurse drauge su kitų mokyklų pedagogais taiklumą išmėgins lietuvių kalbos mokytoja Aistė Pilipavičiūtė.
Dėkojame projekto rengėjams už šio projekto vykdymą, vertybinių nuostatų stiprinimą, geranorišką, nuoširdų bendravimą bei bendradarbiavimą ir nepamirštamų įspūdžių suteikimą.

Irma Rodaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.