Naujienos

Svečiai iš Jonavos krepšinio klubo “Sintek – Jonava”

2018-12-11

Šiandien mūsų mokykloje lankėsi Jonavos krepšinio klubo “Sintek – Jonava” atstovai ir du žaidėjai, legionierius  iš JAV Thomas James Wallace bei jauniausias komandos žaidėjas, jonavietis Šarūnas Dambrauskas. Svečiai supažindino su Jonavos klubu, kuris rungtyniauja NKL lygoje, žaidėjai kalbėjo apie savo, kaip krepšininkų kelią, apie krepšinio idealus, ko reikia, kad būtum geras krepšininkas. Mūsų jauniesiems mokiniams svečiai padovanojo Jonavos krepšinio klubo marškinėlius. Vyresniesiems, surinkę komandas, pravedė baudų metimo, metimo nuo aikštė vidurio konkursus, nugalėtojus apdovanojo „Sintek - Jonava“ klubo atminimo medaliais ir magnetukais. Po renginio žaidėjai dalino autografus ir mielai fotografavosi su mokiniais bei kvietė į Jonavos sporto areną aktyviai sirgti ir palaikyti Jonavos komandą.


Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2019 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.