Naujienos

Svarsčiuose tarpzonoje treti

2020-01-24

Sausio 24 dieną Kazlų Rūdos sporto centro sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų tarpzoninės svarsčių kėlimo varžybos. Mūsų mokyklos komanda rungėsi su Kazlų Rūdos r. Plutiškių ir Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazistais. Ir nors net 4 mūsų mokyklos sportininkai pagerino savo asmeninius rezultatus, sunku buvo varžytis su vyresniais mokiniais. Tad realiai kovojome tik dėl antros vietos, kur surinkę 102 taškus dviem užimtom žemesnėmis vietomis atsilikome nuo patekimo į finalines varžybas ir tenkinomės trečiąja vieta. Sveikiname mūsų mokyklos komandą su geru pasirodymu tarpzoninėse varžybose.

 

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.