Susitikimas su Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro atstovėmis

2016-04-27

Mokykloje pirmą kartą lankėsi Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro atstovės. Jos bendravo su 9 ir 10 klasės mokiniais ir papasakojo, kad centro maisto technologijų ir prekybos skyriuje galima įgyti konditerio, maisto pramonės darbuotojo, pardavėjo, prekybos įmonių vadybininko padėjėjo, o viešbučių ir viešojo maitinimo skyriuje – virėjo, padavėjo ir barmeno, viešbučio darbuotojo, kelionių agento profesijas. Mokiniai sužinojo, kokie dokumentai reikalingi, stojant mokytis ir kokiomis lengvatomis jie galės naudotis. Pokalbis tarp mokinių ir centro atstovių buvo naudingas ir įdomus. Dėkojame už pažintį ir geranoriškumą.

Laima Mačiūnienė, UK grupės vadovė