Susitikimas su bendruomenės pareigūne

2016-09-15

Vykdydami mūsų mokyklos-centro sveikatą stiprinančią programą „Sveikata yra dovana, kurią reikia pasidovanoti sau pačiam“ (Bodo Worner), 5-10 kl. mokiniai susitiko su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos PK bendruomenės pareigūne Larisa Paklina. Susitikimo metu mokiniai turėjo galimybę dar kartą išsiaiškinti ir suprasti, kad visi žmonės turi lygias teises, kurių nevalia pažeisti, taip pat  pareigas, kurias privalu vykdyti. Svarbiausia nepamiršti, kad naudodamiesi savo teise, neturme pažeisti kito žmogaus teisių.  Aptarti įvairūs administracinės teisės pažeidimų aspektai, atsakyta į mokiniams rūpimus klausimus.

PUG vaikai ir 1-4 kl. mokiniai susitikime su bendruomenės pareigūne kalbėjosi apie saugų elgesį kelyje. Visi gavo dovanų atšvaitus, o pirmokai ir PUG vaikai dar ir knygelę kaip elgtis kelyje.

Mes, suaugusieji, stengiamės, kad vaikai ir mokiniai sąmoningai suvoktų, kad kiekvieno iš mūsų pareiga - atsakingumas.

Jolanta Vilkaitė, socialinė pedagogė